Безкаркасні меблі: як вибрати крісла та дивани

Дизайн интерьера

Інтер’єр повинен бути не тільки привабливим, але і зручним. Останнє залежить від меблів. Не обмежуйте себе тільки каркасними конструкціями. За посиланням https://pro100mebli.com.ua/ua/category/mjagkaja-mebel/beskarkasnaja-mebel/ можна знайти дивани, крісла та пуфи без жорсткого остова. Безкаркасні меблі стануть відмінним доповненням до основного гарнітуру. Використовувати їх можна в будь-яких приміщеннях — у вітальні, спальні, дитячій кімнаті. Стануть в нагоді такі меблі власникам приватного будинку — їх можна встановити на терасі або горищі.

У чому переваги?

Зручність — перший аргумент на користь диванів і крісел без каркаса. Такі меблі за рахунок особливостей конструкції приймають форму тіла, обволікають його. При цьому забезпечується якісна підтримка. На диванах можна як сидіти, так і лежати. Можна напівлежачи розташуватися в кріслі.

Потрібно відзначити безпеку меблів без каркаса. Досягається це за рахунок відсутності кутів, твердих поверхонь, тонких нестійких ніжок.

Безкаркасні меблі легка і мобільна — її легко пересувати. Справитися з завданням навіть дитина. Невелика вага меблів дозволяє швидко поміняти докладно кімнати.

За диванами і кріслами легко доглядати. Якісний наповнювач і зносостійка обжимка забезпечують довговічність конструкцій. Навіть якщо чохол зноситься, його можна замінити знову скористатися диванів і крісел.

Треба відзначити різноманітність меблів без каркаса. Це дозволяє знайти рішення для будь-якої кімнати.

Треба відзначити особливість безкаркасних диванів — більшість з них модульні. Це дозволяє власникам збирати комплект меблів на свій розсуд, змінюючи пуфики місцями.

Як вибрати безкаркасні меблі?

Крісла та дивани складаються з внутрішнього чохла. Він наповнюється дрібним гранульованим пінополістиролом. Останній на 90% складається з повітря. Це забезпечує наповнювачеві легкість.

Передбачено зовнішній чохол. Виконується він з міцного і водонепроникного матеріалу. Зазвичай це шенилл, жаккард, флок. Чохол знімний, що спрощує за ним догляд.

При виборі диванів і крісел потрібно звертати увагу на їх розміри. Вибираються вироби в індивідуальному порядку.

Зверніть увагу на конфігурацію меблів. Вона повинна відповідати обраному місцю і при цьому відповідати інтер’єру за стилем. З урахуванням оформлення вибирається колір і принт обивки. За допомогою дивана можна підкреслити дизайнерську концепцію, внести акценти в інтер’єр.

Оцените статью
Строительные смеси для ремонта
Добавить комментарий